Biz Kimiz ?


Kalite

Firmamız, sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde asla muadil ürünler kullanmamaktadır.


E-Ticaret

Önceliğimiz internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kolay ve güvenli işlem yapmanızı sağlamaktır.

KARGO

Yaptığınız alışverişlerde ürünlerinizi tarafınıza ulaşıncaya kadar anlık takip edebilirsiniz.

Misyon & Vizyon

1996 yılında kurulan SAR-BO Kitap & Kırtasiye müşteri memnuniyeti ve ideal fiyat ilkelerini prensip edinerek, kitap, kırtasiye, oyuncak, hediyelik eşya gibi ürün çeşitlerini bünyesinde barındıran, sektörünün yenilikçi ve kaliteli mağazaları arasında takdir edilen bir isme sahip olmuştur. Firmamız kırtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adreslerindendir.

Firmamız özel eğitim kurumları ve devlet okullarında öğrenim gören öğrencilerin ihtiyaçlarını çok yakından takip etmektedir.

Özel durumlarda ihtiyaç duyulan ürünleri en kısa sürede temin etmekteyiz.

Geçen yıllar zarfında firma olarak hizmet kalitesinden ödün vermeden büyümeyi hedefleyerek, şu an 400 m2 mağazamızda siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mağazamız size hizmete daima hazırdır.

Süreç içerisinde teknolojik yeniliklere de ayak uydurarak kitabevinden.com adresi ile online alışveriş markamızı bünyemize katıp siz müşterilerine yardımcı ders kitaplarında en kaliteli olanı en uyguna sunma prensibi ile hareket etmektedir.